متن جواب تبریک تولد

جواب تبریک تولد

 

 سلام … ممنون از اینکه هر سال تولدم را تبریک میگوید و هر سال برایم هدیه ایی میفرستید . ممنون از اینکه  برایم نامه ایی می نویسید که نمیدانید چقدر دوست دارم نامه ایی داشته باشم و چقدر دلم میخواهد بی اینکه منتظر باشم نوشته هایی در قالب نامه های پست شده  به دستم برسد .

   اینکه چرا زود به زود تاریخ  تولدم فرا میرسد را نمیدانم اما حتما حکمتی در آن است … روزها سریع میگذرند تا به یاد من بیاورند که یکسال دیگر به سنم اضافه شده است . که یادم بیاورند اگر میخواهم حرکت مثبتی در زندگی ام داشته باشم زودتر تکانی به خودم بدهند که اگر این نباشد رنگ پیری تمام صورتم را میپوشاند و من میمانم و یک دنیا تنهایی و یک حس تلخ پوچی … نمیدانم  چرا برای من خیلی سریع این روز فرا میرسد .

  من خوش اخلاق نیستم ، … تلخم … تندم … و حرفهایم پر است از افعال رک و بی پرده ایی که شنونده گاهی انتظارش را ندارد ..  ممنون که حتی در دورانی که گفتن داداش به مردی غریبه از نظر  جمعه مامسخره   بنظر می اید هم مرا داداش کوچکت میبینید … هر چند از لحاظ سن وسال بزرگتر باشم  باشد ، نمیدانم جدی گفته ایید که من داداش خوبی براتون هستم ؟!!

اما میدانم … واقعیت این است که باید قدر دان شما خواهران خوبم باشم … همه ی ما آدم ها تنهاییم … تنها امده ایم تنها میرویم تنها خاک میشویم….یادم نمیرود دوستانم را …یعنی خدا کند هیچگاه یادم نرود خوبی هایشان را..به یاد دوستان مشترکمون که یکسال شد از انها جداییم افتادم.. ترسا..حبیب..مصطفی..سعید..نسرین..مهرداد…حسین..لیلا..بنیامین…و……..

واقعا نمیتوانم دیگر بنویسم اشک مزاحم نوشتنم شد باز ساده میگویم ممنونم نیلوفر ابی ممنونم رها وممنونم شهرقشنگ که باعث در کنار هم بودنمانی امید وارم وارزوی قلبی من است که شما ها را همشه شاد وموفق وسلامت ببینم موتوشکرم

امضا: heidar2211@

این گل های زیبا تقدیم به زیباترین آدم ها..راستی این عکس یاد اور نام قبلی سایت یادش بخیر

13+

4
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
اقامت ترکیهآگهی رایگانشرکت نوين Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
اقامت ترکیه
Guest

تشکر از مطلب مفیدی که قرار دارید و سایت خوبی که دارید.

0
آگهی رایگان
Guest
آگهی رایگان

سلام.
سایت عالی دارید حسته نباشید.

5+
شرکت نوين
Guest

ممنون از سایت خوبتون

1+