فهرست بستن

ویژه نامه محرم ۱۴۳۷ه.ق

بسم الله الرحمن الرحیم

این محرم را زنده نگه دارید، ما هر چه داریم از این محرم است. » حضرت امام خمینی(قدس سره)

بار دیگر ماه محرم، ماه عشق و دلدادگی، ماه پیوند خوردن با مکتب عاشورا فرا  رسید و عزاداران سالار شهیدان فرصت محرم را مغتنم شمرده و در تلاشی دوباره با در آمیختن شعار و شعور حسینی محرم را ماه افزایش معرفت و گسترش محبت اهل بیت قرار خواهند داد و به تجدید میثاق با مکتب حضرت اباعبدا…علیه السلام  اقدام خواهند نمود.

در شرایط حساس و پیچیده کنونی که جبهه استکبار با تمامی توان به ستیز با اسلام عزیز و مکتب عاشورا روی آورده، تمامی دست اندرکاران مراسم های عزاداری در ماه محرم؛ که امیدوارتر از هر زمان به ظهور منتقم خون ابا عبدا… الحسین علیه السلام شده­ اند براستکبار ستیزی خود تاکید بیشتری خواهند داشت. خصوصاً محرم امسال که عاشقان ابا عبدا… عزادار جان باختگان منا هم هستند شور حسینی بیش از پیش با استکبار ستیزی همراه خواهد بود. مظلومانی که معصومانه در اثر سوء مدیریت و نفوذ دشمنان جنایتکار اسلام در دستگاه حاکمه فاسد سعودی به لقاء الله پیوستند.

مجموعه وبسایت شهرقشنگ- برهانی با جمع اوری مطالب زیر که هر کدام سر فصل چندین مطلب میباشند در پی ان بوده که قدمی هر چند کوچک در این مسیر بزرگ برداشته شود که امیدواریم مورد قبول درگاه حق ومورد پسند شما عزیزان واقع گردد

۱-مجموعه مقالاتی در رابطه با امام حسین علیه السلام وعاشورا

۲-ابعاد مختلف نهضت عاشورا(به زبان عربی)

۳-زندگی نامه شهدای کربلا

۴-حضرت زینب(س) ونقش زنان عاشورایی

۵-اداب وتاریخ عزاداری امام حسین علیه السلام

۶-مجموعه ادعیه وزیارت به همرا ه صوت ومتن وترجمه

۷-گالری تصاویر

۸-مجموعه پیامک ها

۹-پخش انلاین حرم حضرت امام حسین علیه السلام

۱۰-پخش انلاین حرم حضرت عباس علیه السلام

4+

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of