فهرست بستن

سخن دل (۵) تشکر از خواهر

 امروز میخواستم نامه ای برایت بنویسم . نامه بلند بالایی تا از زحمات و محبت های بی ریا و خالصانه تو در طول این دوسال رفته ، تشکر و قدردانی کنم اما دیدم زبان واژه هایم برای از تو گفتن ، گنگ و لال است . دیدم اگر به فرض برای خاطر تو چندین و چند صفحه سیاه کنم و یادداشت مفصلی هم بنویسم مگر می توانم یک از هزاران هزار مهرو محبتی که در حق این حقیر و شهر قشنگ کرده ای جبران کنم .

هر چقدر فکر کردم نتوانستم قلمم را راضی کنم که چند سطری برای تو بنویسد. باور کن هر آنچه امشب می نویسم از انتهای دل است . می دانم که می دانی و می دانم که باور می کنی هر آنچه که می نویسم

خواهر من :

بگذار صمیمانه اعتراف کنم که برای جبران محبت های پاک و بی آلایش تو اکتفا کردن به چند خط نوشته ، جفای بزرگ در حق توست .. با خط خطی کردن چند سطر مگر می توان ادعایی داشت و …

بگذار راحت و ساده بگویم ، امروز به بهانه اولین دیدارمان می خواستم به نوعی از تمام زحمت ها و کمک های  صمیمانه تو قدردانی و تشکر کنم ، اما من که مثل «شیخ محمد بن راشد ال مکتوم » حاکم دبی ، جزیره ای ندارم تا به شما تقدیم کنم . خواهر من  تو خود بهتر می دانی که همه سرمایه من تنها قلب کوچکی است که دوستدار توست و مشتی کلمه که تنها به درد نوشتن میخورد .

پس با تنها وسیله تشکر در دست خود می نویسم نیلوفر آبی خواهر خوب من متشکرم بابت تمامی این مدتی که مرا تحمل کردی وبا حضور وسخنان زیبایت راهنما بودی متشکرم خواهرم نیلوفر همیشه در کنارمان بمان.

مطالب مرتبط

6+

4
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
nilofar-abirohollaheidar2211 Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
roholla
Member

سلام بر ابجی نیلوفر…واقعا همه میدونن خیلی زحمت میکشی
انشالله تو زندگیتون موفق باشین..

2+
nilofar-abi
Admin

سلام بر شما برادر روح اله … میخواستم ریا نشه اما دیگه انگار شد خخخخخخخخ مرسی لطف داری بمن شمام موفق باشی

1+
nilofar-abi
Admin

من واقعا کاری نکردم و شما زیادی به من لطف دارید که اینجوری میگید
بهرحال ممنونم ازین همه لطف و بزرگواری
اکنون عرق شرم بر پیشانی ام نشسته و مجال نوشتن را از من سلب کرده….الکی مثلا من خیلی خجالتی ام خخخخخخخخخخخخخخخخ

2+