فهرست بستن

زکریای شهید ، سندی دیگر از جنایت آل سعود و وهابیت

زکریای شهید

«زکریا بدر علی الجابر» کودک 6 ساله‌ شیعه که به همراه مادرش برای زیارت مرقد مطهر رسول اکرم (ص) به مدینه می ‌رفت، توسط راننده تاکسی وهابی سعودی به طور فجیعی به قتل رسید.

مجموعه شهرقشنگ_برهانی با انتشار بیانیه ای از همه کاربران وفعالان شبکه های اجتماعی درخواسـت می‌کند که با منتشر کردن حقایق و جنایات  وهابیت وآْل سعود کودک کش، فریاد آزادگی سر دهند و مانع از پایمال شدن خـون این کودک بی گناه شوند.

متن کامل این بیانیه را در ادامه بخوانید؛

بسم الله الرحمن الرحیم

و مَن قُتِلَ مَظلوماً فَقَد جَعَلنَا لِوَلِیّهِ سُلطَاناً

بار دیگر فرزندان بنی امیه! دست بجنایتی فجیع می زنند ،  با ذبـح کودکی بی گناه در مدینه النبی صلی الله علیه وآله و سلم، پیام تنفر و کینه خود را، به تمام شیعیان ومسلمانان آزاده در جهان رساندند.

کودک کشی به یک «عادت رفتاری» در عربستان سعودی تبدیل  شده و این عادت رفتاری از آل سعود و تفکر وهابیت به برخی از شهروندان عربستانی سرایت کرده است.

تفکرات وهابیت و جنایت عملی آل سعود به شهروندان عربستانی  نیز سرایت کرده است، به نحوی که شهروند عربستانی که تحت تأثیر تعالیم وهابیت قرار دارد، با شکستن شیشه ماشین خود، کودک 6 ساله را مقابل چشمان مادرش به جرم شیعه بودن ذبح می‌ کند.

این جنایت نشان می دهد که آل سعود با رفتارهای خود و وهابیت با تفکر خود، جامعه عربستانی را درگیر فضای دو قطبی مذهبی کرده و چنین فضایی نیز می تواند زمینه گسترش خشونت را فراهم کند. 

جنایت علیه کودک 6 ساله به جرم شیعه بودن رخ داده است و خشونت علیه شیعیان نیز هم در تفکر وهابیت و هم در الگوی رفتاری آل سعود آشکارا دیده می شود.

جنایت علیه «زکریای شهید» بیانگر این است که آل سعود و وهابیون عربستانی هیچ بویی از انسانیت و اسلام نبرده اند.

مجموعه شهرقشنگ_برهانی با انتشار بیانیه ای از همه کاربران و فعالان شبکه های اجتماعی ،مسئولیـن رسانه‌های دیداری – شنیداری و خبری و تمامی آزادگان جهان درخواسـت می‌کند که با منتشر کردن حقایق و جنایات های وهابیت وآْل سعود کودک کش، فریاد آزادگی سر دهند و مانع از پایمال شدن خـون این کودک بی گناه شوند.

باشد که با این خروش خونخواهی، زمینه ساز برچیدن بساط ظلم و کفر، و مرهمی بر قلب زخم خورده‌ی منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم اروحنا له الفداء باشیم.

مطالب مرتبط

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of