فهرست بستن

بیانیه فرا رسیدن روز قدس

بسمه تعالی

روز قدس تنها مختص فلسطین نیست ، روز اسلام است.   امام خمینی (ره)

روز جهانی قدس ، میراث و یادگار معمار کبیر انقلاب اسلامی و بنیانگذار بیداری اسلامی در قرن حاضر ، روز پیوند اسلام و مسلمین و تمامی ملت های آزاده و آزادی خواهان جهان برای دفع ظلم و ستم و روز همدلی و همبستگی با ملت مظلوم ، ستم دیده و رنجکشیده فلسطین است.

انقلاب‌های اصیل مردمی- اسلامی در سال ۲۰۱۱ حیات دیگری در کالبد خسته قدس دمید و کابوسی شد که خواب راحت را از صهیونیست‌ها و اربابان آنان گرفت. بیداری مسلمانان باعث گردید که مسئله قدس در جایگاه و اولویت اصلی مسلمانان قرار گیرد و عرصه بر غاصبان آن هر روز تنگ‌تر شود و تا آنجا پیش  رود که رئیس رژیم صهیونیستی با صراحت اعتراف نمود که امروز [امام] خمینی در کنار مرزهای اسرائیل خیمه زده است.

تنها راه ریشه کن کردن این غده سرطانی خطرناک، مقاومت و مبارزه است. ملت فهیم و شهید پرور ایران با تقدیم شهدای عزیز مدافع حرم، مانند گذشته نشان دادند که اهمیت محور مقاومت را درک کرده و با نثار خون عزیزترین جوانان خود، این محور که همانا محور حفظ عزت و آبرو و امنیت ایران اسلامی است را حفظ و تقویت نموده است.

وظیفه همه مسلمانان این است که با وحدت و یک دلی شعار رهایی قدس را به محور اساسی بیداری اسلامی تبدیل کنند.

لذا جامعه بزرگ مجازی وبخصوص مجموعه وبسایت شهرقشنگ – برهانی پیرو تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت مبارزه با اسرائیل که میفرمایند : ( هریک وجب از خاک فلسطین، یک وجب از خاک مسلمین است.هر حاکمیتی غیر از حاکمیت فلسطین و حاکمیت مسلمین بر کشور فلسطین ، حاکمیت غاصب است.حرف همانیست که امام راحل فرمودند، اسرائیل باید محو شود…) ، با لبیک به ندای حقیقت مدارانه امام راحل و رهبری عظیم الشان انقلاب افتخار دارد که در قالب رزمندگان نبرد جنگ نرم دوشادوش همه آزادگان و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر نفرت و انزجار خود را از جنایات این رژیم منحوس و غده سرطانی و حامیان جنایتکار آنها اعلام داشته و با دعوت و حضور حداکثری و همه جانبه خویش در راهپیمایی عظیم و دشمن شکن روز قدس ضمن فریاد وحدت امت اسلامی علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی در غزه ، فلسطین و لبنان ، لرزه بر اندام پوشالی آمریکا ورژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی بیاندازد و موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند

 

6+

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of