فهرست بستن

بیانیه فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجرویوم الله ۲۲ بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

مدیریت ونویسندگان سایت جملات زیبا وعاشقانه عارفانه

  به مناسبت فرارسید دهه فجر ویوم الله۲۲ بهمن بیانیه زیر را صادر نمود

دهه فجر سرآغاز جشن و خیزش عظیم ملتی است که از وابستگی و ظلم و ستم و تبعیض به ستوه آمده بودند و با این انقلاب بزرگ به ارزش های اسلامی و تعالیم سترگ و گرانقدر آسمانی چشم دوخته بودند تا ایرانی سرافراز و سربلند و آزاد بر قلل رفیع افتخار را شاهد باشند .

دهه فجر یادآور یاد وخاطره ابرمردی چون خمینی کبیر(ره) است که تا ابد نام بلندش بر جریده زرین تاریخ و درقلب ملت قهرمان ایران و تمامی آزادی خواهان جهان ثبت و ضبط گردیده است . انقلاب  اسلامی تبلور عینی باورهای درونی انسان هاست و مردم مستضعف و پابرهنه و محروم همچون همیشه ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلابند.

با تاکید بر این که تا زمانی که مردم در صحنه حضور دارند و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی را وظیفه خود می دانند انقلاب اسلامی شکسته و سست نمی شود؛ آماده است: ملت وفادار ایران آماده اند برای هموارسازی مسیر تحقق سند چشم انداز در همه میدان ها حضور یابند .  امروز ماموریت بزرگ انقلاب اسلامی همچنان تاکید بر معنویت و تکیه بر ارزش های انقلاب اسلامی، اندیشه های امام راحل و رهنمودهای حکیمانه رهبری است و اگر ارزش های انقلاب را از دست بدهیم بی تردید استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را از دست خواهیم داد.

مدیران ونویسندگان سایت جملات زیبا وعاشقانه عارفانه برخود لازم می دانند که یادروز فرخنده و مبارک فجر انقلاب اسلامی و یوم الله ۲۲ بهمن را به محضر مبارک خلف صالح خمینی کبیر حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظ الله) و ملت شریف و مبارز ایران خاصه کاربران دنیای بزرگ مجازی تبریک و تهنیت عرض نموده و تداوم این انقلاب الهی را تا ظهور حضرت بقیه الله الاعظم(عج) از حی سبحان مسئلت نماییم

سرود زیبای بوی سوسن ویاسمن

 

مطالب مرتبط

44+

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ariia Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
ariia
Guest
ariia

این دیوانگیست …

که همه ی رویا های خود را تنها به خاطر اینکه
یکی از آنها به حقیقت نپیوسته است رها کنیم.

0